DRODZY  KLIENCI  !

Firma "ABSTBS" będąca przedstawicielem (partnerem handlowym) firmy "FIRMATEC" ma zaszczyt zaoferować Państwu najlepsze programy do fakturowania i magazynowania renomowanej firmy "Firmatec". Wiele znanych firm (m.in. PKP Intercity S.A., Getin International S.A., Nowa Itaka Sp. z o.o.) zakupiło i wdrożyło dla własnych potrzeb programy firmy "Firmatec". Pełną ich listę można zobaczyć tutaj.

"Firmatec" to znana i renomowana marka na rynku krajowym i zagranicznym. Profesjonalizm i łatwa obsługa oprogramowań, a także oferta cenowa, stawiają aplikacje firmy "Firmatec" na najwyżej notowanych pozycjach w Polsce. Niektóre firmy, pomimo swoich przyzwyczajeń, zmieniają dotychczas używane stare oprogramowania i wdrażają nowe programy firmy "Firmatec". Przekształcenie zmian w sferze księgowości i magazynowania ułatwi Państwu wejście w "nową technikę" komponentów i unowocześnienie systemu w Waszej firmie.

Oferta cenowa jest nie bez znaczenia, gdyż przez naszą firmę "ABSTBS" można "negocjować" ceny przy zakupie tych "wspaniałych programów". Umożliwiamy państwu wdrożenie w Państwa firmie oprogramowań firmy "Firmatec" wraz z nauką i instruktażem ich obsługi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
tel.    +48 71 79 316 79
(w godzinach 9.00-17.00)

oraz
kom.1.    88 320 62 62,
kom.2.    531 33 55 49.

Pozdrawiamy i życzymy łatwej i miłej obsługi oprogramowania firmy "Firmatec".

                                                      ABSTBS